Omsorg och stöd
Publicerad den
Asta Mennstads minnesfond
Till och med sista februari kan du ansöka om medel ur Asta Mennstads minnesfond! Klicka här för att läsa mer.
Medel kan sökas för exempelvis resor, hjälpmedel och annat som underlättar eller förgyller tillvaron för barn och unga med funktionsvariationer.
Du kan läsa mer om minnesfonden och söka medel här! Öppnas i nytt fönster.
Sidan senast uppdaterad: